Skip to main content

You are here

لیست اخبار واحد ها

Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).

19 September, 2023 - 11:48 -- کارشناس۲

دبیر ستاد اربعین استان قزوین گفت: اربعین امسال نمایش پرهیز از کار جزیره‌ای و تک محوری بود و همه فعالیت‌های اربعینی در استان قزوین توسط ستاد اربعین حمایت شدند.


17 September, 2023 - 13:22 -- کارشناس۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در حاشیه بازید از موسسه بنیان ازدواج، تصریح کرد:موسسه بنیان ازدواج استان قزوین در زمینه تهیه جهیزیه برای بیش‌از ده‌ها هزار نوعروس اقدامات قابل تقدیری انجام داده است.


24 July, 2023 - 12:26 -- کارشناس۲
با حضور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

آیین افتتاح مرکز نگهداری کودکان آسیب دیده اجتماعی ویژه نوباوگان 3 تا 6 سال با حضور خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و با شعار "مردم برای مردم، برای به زیستن" برگزار شد.


2 July, 2023 - 11:17 -- کارشناس۲

مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در مراسم افتتاحیه فعالیت های تابستانی پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان استان قزوین گفت: در نگاه رهبر انقلاب کار برای دانش آموزان باید با خلاقیت و نوآوری همراه باشد و ایشان همیشه به استفاده از ابزارهای نو در جذب قشر نوجوان و جوان تاکید داشتند.


26 June, 2023 - 22:38 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بر لزوم هم افزایی دستگاه های همکار در طرح محلات تاکید کرد.


26 June, 2023 - 10:09 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بر لزوم هم افزایی دستگاه های همکار در طرح محلات تاکید کرد.


20 June, 2023 - 22:07 -- کارشناس۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سیاست ما تسهیل در ثبت سمن ها و حمایت تشکیلاتی از گروه های مردمی است تا شاهد فعالیت پایدار مجموعه ها باشیم


8 June, 2023 - 09:46 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با بیان اهمیت بالای کنترل و کاهش پدیده متکدیان وکارتن خواب ها، یکی از راهکار ها و محور های تصمیم گیری را ارتقاء فرهنگ سازی و آگاهی عمومی نسبت به تکدی گری عنوان کرد.


24 May, 2023 - 15:18 -- کارشناس۲

خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در راستای دیدار با موسسات خیریه، از کانون حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین بازدید و با کارکنان و خیرین این مجموعه مردمی دیدار و گفتکو کرد.


19 May, 2023 - 15:26 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: یکی از اساسی ترین راهبرد های مجموعه مدیریتی استان توجه به مردم در همه ابعاد است که برای اجرای آن از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهد شد.


13 May, 2023 - 23:53 -- کارشناس۲
با حضور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری؛

نخستین نشست هم اندیشی برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر خم با حضور خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین، تعدادی از مدیران استانی و جمعی از موثرین و فعالان فرهنگی شهر قزوین برگزار شد.


4 May, 2023 - 10:02 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استاتداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اهمیت نقش جوانان در تصمیم گیری های استان گفت: به جهت استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت جوانان، هیئت اندیشه ورز جوانان و دانشجویان در قزوین تشکیل می شود.


20 April, 2023 - 00:32 -- کارشناس۲

نشست هم اندیشی خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین و دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت استان با جمعی از جوانان موسسات مردم نهاد استان برگزار شد.


12 April, 2023 - 04:57 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری؛

دومین جلسه هماهنگی برگزاری جشن روزه اولی ها در قزوین به ریاست خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین و جمعی از مدیران دستگاه های مرتبط برگزار شد.


21 February, 2023 - 21:19 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با اشاره به عدم هم افزایی و فقدان شبکه های موضوعی در بین تشکل های مردم نهاد گفت: حلقه مفقوده در بین تشکل ها، ایجاد هم افزایی و تشکیل شبکه های موضوعی است.


9 February, 2023 - 11:49 -- کارشناس۲

خورشیدی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از ترسیم مدل اجتماعی استان قزوین توسط یک تیم پژوهشی متخصص و با استفاده از نرم افزار GIS خبر داد.


7 February, 2023 - 18:13 -- کارشناس۲

نشست هم اندیشی خورشیدی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی و علیخانی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین با تشکل های مردمی حوزه عفاف و حجاب برگزار شد.


1 February, 2023 - 08:59 -- کارشناس۲

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همزمان با افزایش برودت هوا بر آمادگی دستگاه‌های حمایتی در پذیرش و اسکان شبانه افراد بی سرپناه و درمانده تاکید نمود.


29 January, 2023 - 08:27 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل امور اجتماعی استانداری؛

جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان قزوین به ریاست خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.


26 January, 2023 - 19:20 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ارتقاء نقش حلقه‌های میانی در قالب تشکل‌های مردمی و تخصصی و ایجاد بستری برای هم افزایی و تعامل مجموعه های مردمی در دستور کار این اداره کل است.

Pages