Skip to main content

You are here

لیست اخبار واحد ها

Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).

19 May, 2022 - 16:43 -- کارشناس۲
با حضور مدیرکل اجتماعی وفرهنگی استانداری؛

مشکلات بیماران خاص با حضور مدیرکل اجتماعی وفرهنگی استانداری قزوین و تشکل‌های مردم نهاد تخصصی فعال در این حوزه بررسی شد.


14 May, 2022 - 14:11 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: موسسه خیریه بنیان ازدواج قزوین خدمات و فعالیت زیادی را در زمینه تسهیل و ترویج ازدواج آسان انجام می دهد که این فعالیت ها قابل تقدیر است.


12 May, 2022 - 22:35 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سیاست استان، ترویج ازدواج آگاهانه، بهنگام، آسان و پایدار است و این سیاست را با اجرای برنامه های مختلفی دنبال می کند.


10 May, 2022 - 22:57 -- کارشناس۲
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: نخستین رویداد نوآورانه فرهنگی و اجتماعی کشور در راستای تحقق شعار سال در استان قزوین برگزار می شود.


9 May, 2022 - 15:48 -- کارشناس۲
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: یکی از مشکلات اساسی بیماران خاص، مسئله اشتغال این افراد است که این موضوع در استان پیگیری و در آینده ای نزدیک تحولات اساسی در این زمینه رقم خواهد خورد.


2 May, 2022 - 12:49 -- کارشناس۲

مدرسی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از مرکز ارائه خدمات مشاوره کاهش طلاق همراز و فرآیند مداخلات این مرکز جهت کاهش طلاق بازدید کرد.


1 May, 2022 - 13:00 -- کارشناس۲
به مناسبت فرارسیدن روز روانشناس؛

مدرسی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری به مناسبت فرارسیدن روز روانشناس از خانه روانشناسان و مشاوران استان بازدید کرد.


26 April, 2022 - 10:01 -- کارشناس۲
در راستای طرح تاب آوری محلات مستضعف و محروم استان؛

مدرسی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در راستای طرح تاب آوری محلات مستضعف و محروم استان از محله شهید رجایی و خرمنگاه نصرت آباد الوند بازدید کرد.


21 April, 2022 - 13:52 -- کارشناس۲
در راستای بررسی مشکلات فرهنگی و اجتماعی محله مهاجرانی شریفیه؛

مهدی مدرسی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین به همراه علیخانی مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری از ناحیه شهری شریفیه بازدید کرد.


15 April, 2022 - 15:48 -- کارشناس۲
در راستای اجرای طرح ارتقاء تاب‌آوری محلات مستضعف استان؛

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در راستای اجرای طرح ارتقاء تاب‌آوری محلات مستضعف استان از ناحیه منفصل شهری ناصرآباد بازدید و به استماع مطالبات و دغدغه های مردم این ناحیه پرداخت.


13 April, 2022 - 20:01 -- کارشناس۲
صبح امروز صورت گرفت؛

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با هدف بررسی مشکلات اجتماعی و فرهنگی روستای خرمن سوخته از این روستا بازدید و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شد.


11 April, 2022 - 23:58 -- کارشناس۲
به ریاست مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری؛

اولین نشست مدیران سازمان های مردم نهاد دارای مجوز از استانداری و فرمانداری‌های تابعه استان قزوین برگزار شد


11 January, 2022 - 14:30 -- کارشناس۲

با حکم محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، مهدی مدرسی قزوینی به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین منصوب شد.


7 January, 2022 - 20:02 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی دفاتر دو تشکل مردم نهاد در شهرستان تاکستان افتتاح شد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوان اجرایی و توانمند دولت و مردم نام برد و گفت: این سازمان ها نقش پویایی در تکامل اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند.


5 January, 2022 - 23:03 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از سمن‌ها به عنوان پل ارتباطی بین دولت و مردم یاد کرد و گفت: تشکل‌ها نشان داده اند که یاریگر دولت در کاهش آسیب‌های اجتماعی و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی هستند.


16 December, 2021 - 22:19 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به منظور اشتغالزایی با سرمایه کم بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند فرصت‌های شغلی مناسبی را برای جوانان استان فراهم کند.


19 October, 2021 - 20:11 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: گذرهای فرهنگی و هنری از نیازهای استان بوده و باید نسبت به راه اندازی آن اقدام شود.


19 October, 2021 - 19:18 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

تکریم سالمندان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت :مناسب سازی مبلمان شهری برای سالمندان در قزوین یک ضرورت است و باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.


18 October, 2021 - 13:49 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: آموزش سالمندان برای حفظ سلامت جسمی و روحی آنان امری ضروری است و لازم است دستگاه های متولی در این زمینه برنامه ریزی های جامع و مدونی داشته باشند.


3 October, 2021 - 22:00 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان و مهارت محور ویژه زنان سرپرست خانوار در مناطق کم برخوردار استان خبر داد .

Pages